O projekte

Moderná architektúra. Precízne a detailné vyhotovenie. Nové dispozičné riešenia. Kvalitné materiály. MESTSKÝ PARK Považská. To všetko tvorí ideálne bývanie v Považskej Bystrici.

right leafs

Byty s novými dispozičnými riešeniami

2DUBY Považská prinášajú do Považskej Bystrice nielen nové moderné bývanie, ale predovšetkým miesto, kde ľudia budú žiť a tráviť svoj voľný čas. Ponuka nových bytov je viac ako rozmanitá. Rodiny s deťmi sa môžu tešiť z trojizbových alebo štvorizbových bytov, seniori či mladé páry uvítajú dvojizbové byty a jednoizbové byty pre zmenu potešia singles. Pre tých najnáročnejších máme v ponuke aj krásne prémiové mezonety. Jednoducho, každý si nájde pre seba to pravé. Dokonca, každý byt bude mať prípravu na klimatizáciu, pričom vonkajšia jednotka bude umiestnená na balkóne.

1 / 6

Prémiové mezonety

Jeden 5-izbový mezonet a dva 4-izbové mezonety ponúkajú celkovú rozlohu od 113 m². Nachádzajú sa na 8. nadzemnom podlaží bytového domu. Súčasťou bytov sú rozľahlé terasy a neopakovateľné výhľady. Pridanou hodnotou bytov je predpríprava na exteriérové žalúzie, vstup na terasu z väčšiny izieb, orientácia bytov, najvyššie poschodie s najlepším výhľadom a tiež priestranné miestnosti.

2 / 6

Veľkorysé balkóny a predzáhradky

K bytom na prvom poschodí získate navyše aj zelené predzáhradky s výmerami od 22 do 61 m2. Perfektný priestor, na ktorom sa môžete angažovať, či už pri sadení kvetov, pestovaní byliniek, ovocia alebo zeleniny. Alebo iba oddychovať, tráviť voľný čas s rodinou, priateľmi a susedmi. A to nie je všetko. Takýto komfort si budú môcť užívať aj majitelia ostatných bytov na vyšších poschodiach, ktoré disponujú veľkorysými balkónmi.

3 / 6

Benefity, ktoré nesmú chýbať

Detský kočík? Vianočný stromček? Veľkonočné dekorácie? Bicykel? Auto? Kam to všetko odložiť? V projekte 2DUBY Považská sme nezabudli ani na tieto detaily. Preto sme vytvorili pre mamičky kočikáreň, bicykláreň a pivničné kobky, ktoré sú v cene bytu. Veľkým benefitom projektu je osobný a dokonca aj nákladný výťah až na 9. NP. A štvornohé tátoše môžu využiť parkovanie na garážových parkovacích miestach, vonkajších krytých a nekrytých parkovacích miestach.

4 / 6

Mestský park - záhrada pre Rozkvet

2DUBY Považská nie je len projekt o dvoch bytových domoch, je to oveľa viac. Je to bezpečné a zdravé bývanie s pridanou hodnotou, pretože spolu s bytom si „kúpite“ miesto, kde sa dá športovať, pozhovárať sa so susedmi či vypestovať si vlastnú zeleninu a ovocie. Tým miestom je MESTSKÝ PARK Považská na ploche viac ako 23 000 m2, ktorý bude záhradou pre celý Rozkvet.

5 / 6

Aj za hranice Považskej Bystrice

2DUBY Považská sú reakciou na aktuálnu situáciu s nedostatkom nových bytov v tejto lokalite. Obyvatelia Považskej Bystrice sa vďaka projektu 2DUBY Považská už nemusia sťahovať do okolitých miest. Práve naopak, obyvatelia z týchto okolitých miest – Bytča, Púchov či dokonca Ilava – sa môžu za ideálnym bývaním presťahovať sem.

6 / 6
left leafs

9 nadzemných podlaží a 2 podzemné podlažia

Na 1. PP sa bude nachádzať 69 parkovacích miest.

Na 2. PP sa bude nachádzať 23 parkovacích miest.

Na 1. NP sa nachádza hlavný vchod a 8 bytov v rozlohe od 66 do 173 m2.

Na 2. až 6. NP sa nachádza 8 bytov na každom podlaží s výmerou od 36 do 76 m2.

Na 7. a 8. NP sa nachádza 7 bytov na každom podlaží v rozlohe od 51 do 99 m2 a 3 prémiové mezonetové byty v rozlohe od 113 do 157 m2.

Na 9. NP sa nachádzajú 3 prémiové mezonetové byty.

Vizuálne atraktívnejší a zelenší

Z vizuálnej stránky je projekt členený na 2 bytové domy, v strede ktorých sa nachádza takmer 250 ročný dub. Vstupný portál projektu je vystúpený a zvýraznený predzáhradkami. Ostatná časť fasády je riešená klasickou omietkou v dvoch farebných odtieňoch. Vonkajšie zábradlia budú betónové. Po dokončení výstavby vznikne bývanie rodinno-komunitného typu s výrobným dispozičným riešením, nadštandardne veľkými terasami a podzemným parkovaním. Veľký dôraz pri príprave projektu sme kládli hlavne na zeleň, čoho dôkazom budú extenzívne zelené strechy s komunitnými záhradkami a vybudovanie MESTSKÉHO PARKU s rozmanitými možnosťami pre športové či kultúrne aktivity, oddych, relax a trávenie voľného času.

Štandard na výber

Pri výstavbe projektu 2DUBY Považská je možný výber podlahy, obkladu, dlažby, sanity a dverí v štandarde alebo nadštandarde, pričom vizualizácie bytu korešpondujú so štandardom alebo nadštandardom. V prípade, že si od nás štandard alebo nadštandard nevyberiete, môžete využiť možnosť odpočtu štandardu alebo nadštandardu od kúpnej ceny bytu.