25 minút jazdy autom a ušetrených až 95000 €

MIESTO S VYSOKÝM KOMFORTOM BÝVANIA A NÍZKYMI NÁKLADMI

2DUBY sú zhotovené modernou technológiou. Všetky steny sú zo železobetónu (obvodové a medzibytové steny). Bytové steny sú murované – eliminácia nežiaduceho hluku medzi susedmi. 75 % bytov je umiestnených na južnej strane 2DUBOV. V zimnom období tak môžete využiť slnečné lúče na vyhrievanie miestností bytov a aj tým znížiť veľkým pomerom náklady na energie.

MIESTO S VÝBORNOU DOPRAVNOU DOSTUPNOSŤOU

Pracujete v Púchove, Žiline alebo Bytči? Čo tak bývať len pár minút od práce. Vďaka praktickému napojeniu na diaľnicu D1 sa rýchlo dostanete do centra alebo kamkoľvek budete chcieť. Majitelia budú mať k dispozícii materskú školu, základnú školu či dokonca súkromnú základnú školu. Potenciál lokality zvyšuje veľmi dobre zabezpečená zdravotná a sociálna starostlivosť, obchodné centrum, kultúra či športové ihriská a novovybudovaný mestský park. Či potrebujte zájsť na nákup, do kina alebo zašportovať si, všade to máte na skok.

MIESTO BLÍZKO RUCHU LESA A ZELENE MESTA

Všade navôkol iba príroda a mestský park, v ktorom každý kúsok má svoj význam a to až na ploche 23 000 m2. Pri vstupe do parku vytvoríme priestor pre posedenie, komunitnú záhradku pre obyvateľov či školu. Neďaleko záhradky vytvoríme ohnisko a chodníčkom je možné dostať sa k časti pre aktívnych občanov v podobe workoutu, fitness prvkov a detských športových prvkov. Oddychovať môžeme pri šachu alebo pri posedení pri jazierku s tečúcou vodou. Celý priestor parku bude doplnený o široký sortiment ovocných druhov stromov, rastlín, okrasných tráv a trvaliek. Mestským parkom však nekončíme. V zámere máme aj dobudovanie aj občianskej vybavenosti. Považská Bystrica poskytuje pestré možnosti pre turistiku či rodinné výlety. Miestne kopce sú plné cyklotrás, vďaka ktorým budete môcť dôkladne spoznať celé okolie. Dostanete sa tak na množstvo zaujímavých miest, ako je Mojtín, vodná nádrž Nosice, Partizánska jaskyňa či Bosmany, kde môžete tráviť voľný čas s celou rodinou.

MIESTO S FINANCOVANÍM NA MIERU

Veľkým benefitom financovania projektu 2DUBY je zazmluvnenosť viacerých bánk na financovanie jednotlivých bytov a tým pádom nastavenie financovania na mieru. Hypotekárny úver sa podpisuje s aktuálnou úrokovou sadzbou, ktorá začne plynúť až po odovzdaní bytu. Prvá splátka úveru prichádza až po skolaudovaní 2DUBOV. Celý proces financovania je zastrešený kvalifikovanými konzultantmi s niekoľkoročnými skúsenosťami a klient nemá žiadne starosti počas celého procesu. Predajné ceny bytov a parkovacích miest v novostavbe 2DUBY sú v bankách nastavené ako znalecké ceny a kupujúci má možnosť schválenia hypotekárneho úveru až do 90 % hodnoty danej nehnuteľnosti.

MIESTO, KTORÉ JE VIAC AKO BEZPEČNÉ

Bývajte bez obáv a bezpečne v 2DUBOCH. Vstup do areálu a parkoviska uzavretý rampou, kamerový systém, žiadna rušná premávka či miestnosť pre kočíky a bicykle umiestnená na streche bytového domu.

MIESTO SO ŽIADNYMI PROBLÉMAMI S PARKOVANÍM

V 2DUBOCH budete mať dostatok parkovacích státí a môžete si vybrať z vonkajších krytých či nekrytých alebo garážových parkovacích plôch. A už nikdy nebudete riešiť problém s parkovaním na Rozkvete.

MIESTO NA RANNÚ KÁVIČKU S BEZKONKURENČNÝMI VÝHĽADMI

Vymeňte pohľad na susedov a okolité bytovky za prírodu a park. Tak si vychutnajte oddych a rannú kávičku na terase vášho nového bytu s neopakovateľnými výhľadmi.

MIESTO, KDE SUSED SUSEDA POZNÁ

Nič nie je viac ako výborné susedské vzťahy v bytovke. 2DUBY vám dajú samé dôvody ako vytvoriť nové a utužiť staré vzťahy – pochôdzie zelené strechy s altánkom a oddychovými zónami, grilovačky v predzáhradkách či spoločné pestovanie kvetov, byliniek, ovocia alebo zeleniny.

MIESTO S HISTÓRIOU

Predstavte si obdobie zruba 250 rokov dozadu, kedy mesto Považská Bystrica a okolie devastovali vojská Štefana Bočkaya, Imricha Tokolyho, Berczényiho a Očkaya a začína sa stavať kaplnka sv. Heleny. Vtedy malé semiačko dubu letného zazrelo prvé slnečné lúče. Celé 19. storočie sa dá nazvať storočím pohrôm, požiarov a epidémie. Aj v tejto dobe dub hrdo stál. Rozvoj spoločenského života nastal až po roku 1918 a úplná prestavba starého mesta na nové (70. – 80. roky) zmenila jeho ráz. Postavili sa nové sídliská, pribudli hotelové a reštauračné zariadenia, zrekonštruovali sa mestské komunikácie a parkoviská. Dub stál naďalej, vo vetre, daždi, snehu či vojne alebo obnove. A preto je dominantou celého projektu a aj naďalej bude poskytovať svoj tieň a bude útočiskom pre malých aj veľkých.

MIESTO PLNÉ BENEFITOV, KTORÉ NESMÚ CHÝBAŤ

Dva výťahy, jeden osobný a druhý nákladný o rozmere 1200 x 2100 mm, ktorý končí na streche bytového domu. Predpríprava na klimatizáciu v každom byte. Kúpa bytu od developera s históriou – spoločnosť Constario má za sebou roky skúsenosti a množstvo úspešných projektov – Rezidencia Okružná, Malá Praha, Luhy Park, Viladomy Rosina či Treepark Residence. Odovzdaním bytu to nekončí – my ostávame s vami naďalej ako správca bytových domov, nakoľko si zakladáme na kvalite odvedených prác. Čiže v prípade akýchkoľvek požiadaviek týkajúcich sa týchto bytových domov, prípadne reklamácií, máte všetko pod jednou strechou ????