1% úrok a 40 rokov fix iba v 2DUBOCH

Nelámte si hlavu nad hypotékou a vysokými úrokmi. Využite podporu zo strany ŠFRB, individuálne po konzultácií až do 180 000€ s možnosťou fixácie až 40 rokov a 1% ÚROKOM. O celý proces sa postaráme MY. Projekt 2DUBY je nastavený nielen pre potreby hypotekárneho financovania, ale aj financovania prostredníctvom ŠFRB.

right leafs

01

Výber

Vyberte si byt, ktorý vyhovuje presne vašim požiadavkám a možnostiam. Následne si ho zarezervujte, aby ste sa uistili, že ho nekúpi nikto iný.

02

Podpis rezervačnej zmluvy a prvá splátka

Podrobne si dohodnite všetky detaily a podmienky financovania. Následne podpíšete Rezervačnú zmluvu a uhradíte prvú splátku vo výške 5 000,- EUR.

03

Podpis zmluvy o budúcej zmluve a druhá splátka

Na základe Rezervačnej zmluvy sa pripraví Zmluva o budúcej kúpnej zmluve. Po jej podpise uhradíte druhú časť kúpnej ceny - doplatok do 20% z ceny nehnuteľnosti. Po geodetickom zameraní a vypracovaní znaleckého posudku hrubej stavby, sa nehnuteľnosť následne zapíše ako rozostavaná stavba do katastra nehnuteľností.

04

Podpis kúpnej zmluvy a tretia splátka

Nehnuteľnosť technicky a technologicky dokončíme, resp. pripravíme k užívaniu a podáme žiadosť o kolaudáciu. Po skolaudovaní sa následne podpíše Kúpna zmluva a doplatí sa celá kúpna cena bytu.

05

Odovzdanie

Po podpísaní kúpnej zmluvy a zaplatení tretej splátky dôjde k odovzdaniu nehnuteľnosti.

Pre koho je ŠFRB úver určený

* Manželia do 35 rokov (úrok 1%). * Manželia s dieťaťom do 6 rokov (úrok 1%). * Mladomanželia do 35 rokov od uzavretia manželstva 3 roky (úrok 1%). * Odchovanec do 35 rokov (úrok 1%). * Odchovanec s dieťaťom vo veku najviac 3 roky alebo s osvojeným dieťaťom vo veku najviac 5 rokov (úrok 1%). * ŤZP (úrok 1%). * Osamelý rodič s dieťaťom vo veku najviac 15 rokov (úrok 1%).

Ponuka bytov

Máte záujem o ideálne bývanie v Považskej Bystrici? Poďte na návštevu a spoznajte naše 2DUBY.

Neváhajte nás kontaktovať a my vám odpovieme na všetky vaše otázky.

Predajca

Constario REALTY, s. r. o.Drozdia 2010 14 Žilina

Stavebník

Constario, s. r. o.Drozdia 2010 14 Žilina

Investor

Constario Považská Bystrica, s. r. o.Drozdia 2010 14 Žilina

Kontakt

Ing. Monika Nimohajová+421 948 420 300info@2dubypovazska.sk